mememert آلمان

  • کمپانی ممرت آلمان یکی از تولید کنندگان لوازم وتجهیزات آزمایشگاهی می باشد که دارای کیفیت عالی است.

  • واقلام ذیل را تولید مینماید:

  • آون های آزمایشگاهی(ساده وخلا)

  • انکوباتور های آزمایشگاهی

  • بن ماری آزمایشگاهی(ساده ویخچالدار)

  • حمام های سیرکولاتور

مشاهده وب سایت شرکت

www.memmert.com

تاریخچه Memmert تاریخچه موفقیت
در سطح جهانی فعال است، همیشه نوآوری را ترویج می کند، اما در عین حال متعهد به سنت و مسئولیت در قبال مشتریان، کارکنان و محیط زیست است: به گفته بنیانگذار ویلی ممرت، این فلسفه شرکت برای موفقیت است.
بنیانگذار ویلی ممرت
ویلی ممرت – یک کارآفرین منطقه پس از جنگ
در سال 1947، نیاز فوری صلیب سرخ برای خلاصی از عفونت ها و اپیدمی های ضدعفونی کننده های هوای گرم وجود داشت. این نوآوری به ویلی ممرت، مهندس برق سفارش داده شد. در آن دوران سختی اقتصادی، او ماده مناسبی را برای اولین اتاق کنترل دما Aeolus پیدا کرد: آلومینیوم بازیافت شده از قطعات قدیمی هواپیما.
ویلی ممرت Aeolus را به یکی از داستان های موفقیت معمول سال های معجزه اقتصادی تبدیل کرد. او در مدت زمان بسیار کوتاهی مدل‌های بیشتری را به خط تولید آورد و در خارج از مرزهای بازار داخلی خود توزیع کرد.
چند سال بعد، تحویل در سراسر جهان از دفتر مرکزی تازه ساخته شده در جنوب آلمان ارسال شد. هنگامی که ظرفیت تولید در کارخانه اصلی دیگر کافی نبود، ممرت کارخانه دیگری را در سال 1974 در بوخنباخ ساخت. این شرایط ایده آل برای تولید کارآمد و کیفیت محصول را تضمین می کرد. در نتیجه ارزش افزوده داخلی بیش از 90 درصد است.
Memmert در راه خود به سوی هزاره جدید
در سال 1976، پس از مرگ ناگهانی ویلی ممرت، گریت ممرت ریفلر و پیتر ریفلر مدیریت را بر عهده گرفتند. مطابق با سنت بنیانگذار، آنها همچنین بر صادرات تمرکز کردند و ارتباطات شخصی را گسترش دادند، به ویژه به آسیا. با این حال، تحت مدیریت آنها، نقاط عطف فناوری بیشتری نیز تعیین شد: اولین کنترل کننده الکترونیکی، معرفی لوازم خانگی Peltier و نسل 2003 لوازم خانگی شروع خوبی برای Memmert در هزاره جدید بود.
خانم کریستین ریفلر-کارپا، مدیر عامل Memmert
مدیر عامل خانم کریستین ریفلر-کارپا
نسل سوم زمام امور را در دست می گیرد
در 1 آوریل 2007، گرت ممرت ریفلر و پیتر ریفلر مدیریت را به دخترشان واگذار کردند.
کریستین ریفلر-کارپا، که چندین موقعیت پیشرو در شرکت‌های بین‌المللی مطالعات ملی و بین‌المللی خود داشت، به‌عنوان مدیر عامل و همراه با آن تمامی مسئولیت‌های شرکت خانوادگی را بر عهده گرفت.
ارزش‌های سنتی مانند رضایت مشتری، کیفیت، نوآوری و قابلیت اطمینان باید حفظ می‌شد. این چشم انداز مدیر عامل جدید برای شرکت بود: بازگرداندن قدرت و ایمان به ارزش های اصلی شرکت. موفقیت در مشتری مداری و توسعه محصول را به دنبال داشت. حضور بازار جهانی در نتیجه این جهت جدید افزایش یافت. نمونه های برجسته برای این جهت گیری جدید افتتاح یک شرکت توزیع در شانگهای (2010)، یک شرکت توزیع در هند (2012) و به ویژه معرفی نسل 2012 لوازم خانگی به مناسبت ACHEMA 2012 بود.
ویلی ممرت، موسس شرکت، یک پیشگام و مخترع الهام بخش بود. او نوآوری و توسعه محصول را به عنوان دغدغه اصلی حفظ کرد. به خدمت به پایگاه مشتری و پیشبرد صنعت کمک کرد. ممرت با این مانترا به زندگی خود ادامه می دهد.
کمپانیmemert

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
تماس با ما