Atagoژاپن

  • Atago ژاپن در سال 1940 تاسیس گردید. بدون شک امروزه کمپانی ATAGO  معتبرترین کمپانی در زمینه تولید انواع رفرکتومتر رومیزی، پرتابل(دیجیتال-آنلاین)، شوری سنج، اسیدیته سنج، پلاریمتر و ویسکومتر می باشد. ATAGO همواره در حال تحقیق در مورد نیازهای مختلف و منحصر به فرد در بازار است.

Atago ژاپن با کیفیت عالی

  • ‘به طور مستمر تلاش در  توسعه محصولات جدید و نوآورانه برای پاسخگویی به این خواسته ها را دارد و درتلاش است. برای یافتن راه حل هایی برای برآورده ساختن نیازهای مشتریان، ATAGO به طور مداوم تلاش می کند. تا دستگاه های جدیدی را تولید و به بازار عرضه کند.نمایندگی ATAGO شرکتی است که بر رضایت هر کارمند به عنوان عضو تیم ATAGO تمرکز دارد.

  • این رضایت در نهایت منجر به یک شرکت بی نظیر مشتری گرا شده است. کمپانی آتاگو بعنوان برترین تولید کننده رفراکتورمتر های آزمایشگاهی در دسته های رفراکتومتر پرتابل چشمی و رفراکتومتر پرتابل دیجیتال و رفراکتومتر رومیزی شهرت پیدا کرده است.
  • پلاریمتر های سری AP 300 که در صنایع داروسازی و صنایع غذایی دارای کاربرد های وسیع است و نیز ویسکوزیمتر های نمایندگی ATAGO اخیرا در صنایع مختلف دارای کاربرد های وسیع می باشد
آدرس وبسایت آتاگو
https://www.atago.net/en/index.php
کمپانی Atago ژاپن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
تماس با ما