فروش ظروف ولوازم شیشه ای آزمایشگاهی
فروش ظروف ولوازم شیشه ای آزمایشگاهی

فروش ظروف آزمایشگاهی

فروش ظروف آزمایشگاهی

شیشه آلات آزمایشگاهی(ظروف آزمایشگاهی) یکی از اصلی ترین لوازم آزمایشگاهی از جنس شیشه می باشد.

که به جهت برخورداری از خواص ویژه در برابر گرما و حرارت، برای استفاده در محیط های آزمایشگاهی مناسب است.

در واقع از آنجایی که شیشه آلات آزمایشگاه در انواع گوناگون و در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید و عرضه می شوند. باید ضمن داشتن استحکام بالا در برابر ضربه و گرما و حرارت، از قابلیت استریل شدن و شفافیت نیز برخوردار باشد. به همین جهت بیشتر این تجهیزات آزمایشگاهی از جنس شیشه غیر آلی سیلیکا، شیشه بروسیلیکات، آکریلیک، شکری، سودا لایم و شیشه آلومینیوم اکسی نیتریل ساخته می شوند.

کاربرد شیشه آلات آزمایشگاهی

شیشه آلات و ظروف شیشه ای آزمایشگاهی از جمله وسایل پرکاربرد آزمایشگاه ها و سایر مراکز تحقیقاتی می باشند . که برای جابجایی، نگهداری و اندازه گیری مواد شیمیایی، مورد استفاده قرار می گیرند.

در حال حاضر مراکز و شرکت های بسیاری در زمینه فروش شیشه آلات آزمایشگاهی فعالیت دارند.

شرکت پدیده کیفیت پارسیان نیز یکی از بزرگترین مراکز فروش و عرضه تجهیزات آزمایشگاهی و انواع شیشه آلات (بشر آزمایشگاهی، بالن ژوژه، ارلن، باریل شیشه ای شیردار، استوانه مدرج آزمایشگاهی و…) می باشد که با وجود داشتن سال ها تجربه، متخصصان عزیز را در جهت خرید شیشه آلات آزمایشگاهی یاری می کند و از خدمات پس از فروش بهره مند می سازد.

Vector set of transparent glass chemical laboratory flasks, test tube isolated on background

جنس ظروف آزمایشگاهی

انجام آزمایشات مختلف و کار با مواد شیمیایی باعث شده تا محیط های آزمایشگاهی نیازمند استفاده از لوازم و ظروف آزمایشگاهی مناسب باشند.

استفاده از ظروف آزمایشگاهی بسته به نوع فعالیت و مواد آزمایشگاهی می تواند از جنس های مختلفی چون پلاستیک، فلز و شیشه باشند که از این بین، ظروف شیشه ای ازمایشگاهی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

انواع شیشه آلات آزمایشگاهی پرکاربرد

با توجه به قابلیت و عملکرد ظروف شیشه ای آزمایشگاهی، این لوازم بسته به نوع نیاز، در انواع مختلفی، طراحی و تولید می شوند.

  • لوله آزمایش شیشه ای

این ظرف شیشه ای پرکاربرد در آزمایشگاه، با داشتن شکل استوانه محدب (یک سر بسته و یک سر باز) برای نگهداری، نمونه گیری، ترکیب و گرم کرن محلول و مایعات کاربرد دارند.

  • بالن شیشه ای

از این مدل شیشه آلات آزمایشگاهی که به جهت داشتن کاربرد های فراوان، در مدل های ته گرد، بالن ته صاف، بالن تقطیر و… طراحی می شوند، می توان بعنوان ظرفی برای حرارت دهی و گرم کردن مایعات به کار برده شود.

  • ارلن

ظرف شیشه ای آزمایشگاهی ارلن نیز، به جهت مدل طراحی مخروطی شکل، به یکی از پرکاربردترین شیشه آلات آزمایشگاهی برای ترکیب، جوشاندن و تبخیر مایعات تبدیل شده است.

  • بشر شیشه ای (لیوان آزمایشگاهی)

با توجه به طراحی بشر شیشه ای در ابعاد و اندازه حجمی متفاوت، این ظروف آزمایشگاهی شیشه ای و یا پلاستیک، برای ترکیب کردن، برداشتن مقدار مشخصی از مایعات و با قرارگیر ی برروی پایه نسوز برای گرم کردن محلول ها مورد استفاده قرار می گیرد.

  • ….

تنوع و انواع ظروف شیشه ای، تنها به نمونه های نام برده در بالا، حدود نمی شود. زیرا امروزه تنوع ظروف شیشه ای آزمایشگاهی آنقدر زیاد است که باید قبل از شروع کار با توجه به نوع آزمایشگاه و محیط آزمایشگاهی خود، خرید شیشه آلات آزمایشگاهی مناسب را انجام دهید تا به بهترین عملکرد دست یابید.

laboratory glass

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: