فروش تجهیزات آزمایشگاهی در اصفهان
فروش تجهیزات آزمایشگاهی در اصفهان

فروش تجهیزات آزمایشگاهی در اصفهان

فروش تجهیزات آزمایشگاهی در اصفهان

شرکت پدیده کیفیت پارسیان، در زمينه خدمات، مشاوره و فروش تجهيزات آزمايشگاهي در اصفهان، تحقيقاتي وكنترل كيفي فعالیت دارد.وتجهیزات مورد نياز مراكز علمي، تحقيقاتي، دانشگاهي و صنعتي را تامین می نماید.

ما با ارائه مشاوره دقيق فني، اطلاع رساني جامع و مطلوب وبا اتكاء به پرسنل متخصص و كارشناس در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسبترين تجهيزات آزمایشگاهی در اصفهان همراهي می نماییم . و با در اختيار داشتن مهندسين مجرب در بخش سرويس و خدمات پس از فروش ضمن تامين كليه نيازهاي مراکز، خدمات پس از فروش شامل نصب، راه اندازي، آموزش و گارانتي يكساله ، تامين قطعات يدكي به مدت ده سال را تعهد نموده و شرايط بهره برداري بهينه از تجهيزات آزمایشگاه مراکز را فراهم مي‎نماييم.

فروش تجهیزات آزمایشگاهی در اصفهان

اهمیت کیفیت در محصولات وتجهیزات آزمایشگاهی و نیز دقت در خدمات ارائه شده توسط واحدهای درمانی، صنعتی، آموزشی، تحقیقاتی و پژوهشی بر هیچ یک از متخصصین پوشیده نیست.

در این میان بدون شک آزمایشگاه ها نقشی کلیدی و حیاتی در کنترل کیفیت محصولات، خدمات و نیز نحوه آموزش نیروی های انسانی متخصص ایفا می نمایند. با توجه به سوابق اجرایی و مدیریتی مؤسسین، فعالیت های شرکت از مشاوره فنی و طراحی آزمایشگاهها آغاز و به مرور با افزایش توان و ظرفیت های فنی و اجرایی  دارد.

 همچنین احساس نیاز به ساخت آزمایشگاههای استاندارد، تامین تجهیزات آزمایشگاهی و لوازم آزمایشگاهی باکیفیت، ارتقاء سطح کیفی و نیز بهره گیری از دانش فنی روز که جزء لاینفک این حرفه محسوب می گردد، ایجاد ارتباط، همکاری و اخذ نمایندگی از تولیدکنندگان مطرح و معتبر اروپایی مرتبط با حوزه های فعالیت در دستور کار شرکت قرار گرفت.

همچنین این شرکت با دارا بودن دانش فنی بالا و همینطور کادر فنی کار آزموده در بخش طراحی و ساخت ، امکانات مورد نیاز جهت انجام پروژهای طراحی و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی را در داخل کشور فراهم نموده است و در همین ارتباط پروژه های متعددی را جهت رفع نیازهای مراکز تحقیقاتی کشور با موفقیت به انجام رسانده است.

 

laboratory equipmenthttps://www.laboratory-equipment.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: