کمپانی ها

کمپانی HANNA

کمپانی HANNA

کمپانی HANNA کمپانی هانا تولید کننده تجهیزات  کنترل کیفیت اب وپساب می باشد که از تنوع بالایی برخوردار بئده وبا کیفیتهای عالی ارائه می گردد.

بیشتر بخوانید »

A.KRUSS آلمان

کمپانی آکروس آلمان

کمپانی A.KRUSS آلمان تولید کننده رفراکتومتر،پلاریمتر ودستگاه نقطه ذوب می باشد.این محصولات دارای بالاترین سطح کیفیت می باشد.

بیشتر بخوانید »

کلین تایوان

کلین تایوان

کمپانی کلین تایوان یکی از تولید کنندگان دستگاههای ph متر وکنداکتومتر وااکسیژن سنج وغیره جهت اندازه گیری پارامترهای آب می باشد. که باکیفیت مناسب وبا نازلترین قیمت دستگاه ها را عرضه می نماید.

بیشتر بخوانید »

DKK-TOA ژاپن

کمپانی toa ژاپن

کمپانی DKK-TOA ژاپن یکی از تولید کنندگان دستگاهی سنجش PH , کنداکتویته وپارامترهای دیگر آب می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. توسط شرکت پدیده کیفیت پارسیان عرضه می گردد.

بیشتر بخوانید »

اند ژاپن

کمپانی اند ژاپن

کمپانی اند ژاپن یک از تولید کنندگان ترازوی آزمایشگاهی می باشد که از دقت وصحت بالایی برخوردار است اند ژاپن ترازوهای آزمایشگاهی  اند در ظرفیتهای ودقتهای متفاوت به مشتریان محترم ارائه می گردد.

بیشتر بخوانید »

کرن آلمان

کمپانی کرن آلمان

کمپانی کرن آلمان یکی ازتولید کنندگان با دقت ترازوهای آزمایشگاهی ورطوبت سنج می باشد که درسال ۱۸۴۴ تاسیس شده است وبسایت کرن المان:https://www.kern-sohn.com/en/ ترازوهای آزمایشگاهی کرن آلمان در ظرفیتهی مختلف ودقتهی مختلف به مشتریان محترم عرضه می گردد/.  

بیشتر بخوانید »

Diahan کره جنوبی

دایاهان کره جنوبی

کمپانی Daihan Scientific  تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی خود در کشور کره جنوبی تحت نام تجاری WISD می باشد . کوره هات پلیت سانتریفیوژ حمام یخچال انکوباتور جارتست ترازو و…

بیشتر بخوانید »

Atago ژاپن

کمپانی آتاگو ژاپن

کمپانی آتاگو (ATAGO) ژاپن در سال ۱۹۴۰ تاسیس گردید. بدون شک امروزه کمپانی ATAGO  معتبرترین کمپانی در زمینه تولید انواع رفرکتومتر رومیزی، پرتابل(دیجیتال-آنلاین)، شوری سنج، اسیدیته سنج، پلاریمتر و ویسکومتر می باشد. ATAGO همواره در حال تحقیق در مورد نیازهای مختلف و منحصر به فرد در بازار است. Atago ژاپن با کیفیت عالی ‘به …

بیشتر بخوانید »

Testometric انگلستان

لوگوی تستومتریک

Testometric یک شرکت محدود خصوصی است که از زمان تأسیس آن در ۱۹۷۰ در طراحی و ساخت ماشین آلات آزمایش و تجهیزات کنترل کیفیت نقش داشته است. چهل سال توسعه مداوم منجر به تولید یک سری محصولات اصلی از ماشین های تست قدرت جهانی برای کشش ، فشرده سازی ، …

بیشتر بخوانید »
تماس با ما: